ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7016274
nr 701 6274
sent 1800-tal, höjd: 164
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 6 juni 2011
kl 18:44:07
2/6 21:02:18
700 kr
6/6 18:11:34